Nutrade’nin yeni ürünleri çıktı

Ülkemizde gittikçe tanınan ve kaliteli hammadde ile başarılı formülasyonu bir arada sunan supplement markası Nutrade’nin üç yeni ürünü birden satışa sunuldu.

Şimdiye kadar sekiz farklı ürün satışa sunan firma üç yeni ürünü de satış gamına ekleyerek ürün çeşitliğini arttırdı. Bu anlamda yeni çıkan ürünlere kısaca gözatarsak;

  • nutrade_arginine_hcl_720_yorumNutrade Arginine HCL: Arjinin vücutta nitrik okside dönüşerek, antrenman sırasında kaslara giden kan ve oksijen akışının artmasına yardımcı olabilir. Arjinin HCL(hidro klorid) ise sindirim sistemi tarafından emilimi arttırmak için tercih edilebilir. Ürünün içeriğine baktığımızda gayet iyi oranda ZMA eklenmiş olması, büyüme hormonu artışına yardımcı olabilir. Son olarak ürünün servis başına(10gr) 6670mg arjinin, 267mg ZMA içerdiğini ve ürün fiyatının 139 TL olduğunu da belirtelim.
  • Nutrade T-Alpha: Bu ürün de ismindeki T harfinden anlaşılabileceği üzere bir testosteron booster, Ürün arjinin destekli kompleks içerikli bir tribulus. Fiyatı ise 149 TL.
  • nutrade_oxyflame_thermogenic_yorumNutrade Oxyflame Thermogenic: Bu ürün de termojenik bir yağ yakıcı. Ürün toplam 760mg’lık tirozin, kafein, turunç, zeytin yaprağı ekstresi ve piperinin yer aldığı patentli bir karışımdan oluşmakta. Her ne kadar bilimsel araştırmalarda başta l-carnitin ve CLA gibi yağ yaktığı iddia edilen ürünlerin genel anlamda işe yaramadığı ortaya konsa da termojenik yağ yakıcılar daha güçlü bir içeriği ile etkili olabileceği ve daha dikkatli kullanılması gereken takviyelerden olduğunu da hatırlatalım. Ürünün etiket fiyatı da 149 TL olarak belirlenmiş.

Son olarak supplement’lerin beslenme piramidinde en son da yer aldığını, hiçbir zaman günlük beslenmenin ötesine geçemeyeceğini ve sizi belki %5-10 olumlu etki verebileceğini söyleyebilirim. Genel anlamda ürünleri bu şekilde diyebilirim ve ilerleyen zamanlarda deneme şansım olursa daha detaylı yorumlarımı da paylaşırım.

Herkese sağlıklı ve fit günler dilerim…

 

One thought on “Nutrade’nin yeni ürünleri çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir